Гаряче цинкування

Гаряче цинкування – це процес покриття заліза та сталі цинком, який реагує з поверхнею основного металу при зануренні металу у ванну з розплавленим цинком при температурі близько 450 °C.

Деталі гарячого цинкування

Замовивши дану послугу ваші вироби здобудуть найвищий ступінь захисту від корозії та погодних змін навколишнього середовища. Саме у нас ви можете замовити виготовлення таких металоконструкцій:

«МГК Черкаси» здатні цинкувати вироби, які знаходиться в межах даних розмірів:

Параметри для виробів на траверсі:

Гаряче цинкування виконується в температурних діапазонах процесу:

Застосування

Високотемпературне цинкування застосовують зазвичай для відносно дрібних сталевих виробів (болти, гайки, дрібні деталі), і здійснюють при температурі з 520 °С до 630 °С.

Вироби безпосередньо після цинкування піддають центрифугуванню. У самій операції центрифугування відбувається видалення надлишку рідкого шару верхнього покриття, а потім швидке охолодження.

В результаті застосування високої температури цинкування, визначальною структуру покриття, отримуємо більш тонкі покриття, ніж у порівнюваних виробів, оцинкованих при низькій температурі (440-470 ° С).

Температура ванни цинкування понад 540 °С призводить до збільшення товщини дифузійного шару і зменшення зовнішнього шару Zn. Шляхом зміни температури процесу змінюється структура шару покриття, завдяки чому майже у два рази збільшується корозійна стійкість покриттів.

Етапи гарячого цинкування:

Замовити послугу цинкування з легкістю можна скориставшись формою для звʼязку з нами або зателефонувавши за нашими контактами.