Метизна продукція

Метизна продукція – один з основних напрямків, в якому працює виробництво підприємства “МГК Черкаси”. Наша якість – перевірена роками, адже ми одні з перших в Україні започаткували роботу в даному напрямку багато років тому.

Високотемпературне цинкування (520°C по 630°C) застосовують зазвичай для оцинковки відносно дрібних сталевих виробів (болти, гайки, дрібні деталі), що дозволяє зберегти різьбу в деталях.

Саме завдяки такому температурному режиму ми отримуємо тонкіше покриття ніж у виробах що піддаються цинкуванню при низькому температурному режимі (440-470 °С),

Виробничі потужності “МГК Черкаси” дозволяють нанесення гарячого цинку на різного роду метизну продукцію, а саме: гайки, болти, шайби тощо.

Наші принципи роботи:

  1. Якість на першому місці.

Ми дбаємо про кожен детальний аспект цинкування, щоб забезпечити максимальний захист і тривалість служби вашої продукції.

  1. Широкий асортимент.

Незалежно від розміру вашої метизної продукції, ми маємо всі необхідні засоби та обладнання для покриття гарячим цинком даних деталей.

  1. Досвід та професіоналізм.

Наша команда висококваліфікованих фахівців здатна виконувати цинкування навіть найскладніших деталей.

  1. Швидка обробка.

Ми розуміємо важливість своєчасності, тому ми забезпечуємо ефективну обробку вашого замовлення в найкоротші терміни.

Нехай ваша метизна продукція залишається міцною та довговічною завдяки нашому гарячому цинкуванню!

Оформити замовлення або ж отримати консультацію від нашого фахівця можна звʼязавшись з нами за вказаними контактами або заповнивши форму на сайті.